Ledelse og ansatte

Grefsen postmottak

Grefsen skole
Kapellveien 69
0487 Oslo
postmottak@osloskolen.no
Skriv Grefsen skole i emnefeltet.
23468700
_____________________________

Rektor

Are Enger
are.enger@osloskolen.no
23468700 

Assisterende rektor (1.–4. trinn)

Trine Andersen
trine.andersen@osloskolen.no
23468700 

Undervisningsinspektør (5.–7. trinn)

Christian Hagen
christian.hagen@osloskolen.no
23468700

Sosiallærer (1.-4. trinn og alfa/mottak)

Mari Gun Johnsrud
mari.johnsrud@osloskolen.no
23468700

Sosiallærer (5.-7.trinn) 
Annette Haug Forsha
annette.forshaw@osloskolen.no
23468700

Undervisningsinspektør og AKS-leder

Karin Dahle
karin.dahle@osloskolen.no
23468700

Oppfølgingsansvarlig alfa- og mottaksklasse

Marius Brusdal
marius.brusdal@osloskolen.no
23468700

______________________________

Kontorleder

Birthe Biermann
birthe.biermann@osloskolen.no
23468700

Kontorsekretær 

Ann-Christin Karlsen
ann-christin.karlsen@osloskolen.no
23468700

Kontorsekretær

Camilla Fossum
camilla.fossum@osloskolen.no
23468700

Bibliotekar

Vibecke Frøyland
vibecke.froyland@osloskolen.no
23468700 

Miljøterapeut

Malin Gravdehaug
malin.gravdehaug@osloskolen.no
23468700

Trivselsleder (TL-programmet)

Johnny Leo Olsen
johnny.olsen@osloskolen.no
23468700 

Miljøarbeider

Mats Folke Gustavsson
mats.gustavson@osloskolen.no
23468700

______________________________

Driftsleder skole og flerbrukshall (fra 1.10.21)

NEAS v/ John Andreas Poulsson
john.andreas.poulsson@neas.no

Helsesykepleier

Anne Kristin Sande
anne-kristin.sande@bna.oslo.kommune.no
41 47 10 21

Helsesykepleier
Anja Kokvoll
anja.kokvoll@bna.oslo.kommune.no

Logoped (på skolen mandager) 
Anette Løkkevol
anette.lokkevol@ude.oslo.kommune.no

Oppfølgingsansvarlig Undervisningsbygg

Henning Brenders